piątek, 13 marca 2015

Trzynastego! Kto wymyślił taki dzień?

  Wierzycie w przesądy, czarne koty i pechową 13-tkę? Bo ja nie! :) Z kotów najbardziej lubię czarne właśnie, a piątego trzynastego odkąd pamiętam był moim ulubionym dniem :) W liceum nawet celowo ubierałyśmy się w piątki na czerwono - bo to ponoć w parze iść nie może :) Dlaczego? Nie wiem, mnie nie pytajcie. 

Źródło: klik.


  W tym roku trafiły się aż 3 piątki trzynastego. Jeden już za nami, drugi właśnie trwa, a trzeci będzie w listopadzie :) Czy przynoszą coś dobrego? Zawsze! Początek weekendu przecież ;) 
  Usiadłam właśnie na chwilkę, by pobuszować po Waszych blogach i wracam zaraz do biurka, bo robota wre! :) Rozpoczęła się produkcja przeróżnych kartek, świątecznych i nie tylko. 
  Jak widać bałagan mam... i to od paru dni, ale już kartki kończę i sprzątam pomału, bo muszę w końcu do maszyny usiąść. Zakupiłam sobie bardzo ładną poszewkę na kołdrę w sh za grosze i idealnie nadaje się na moje jaśki. Dzięki temu mam bardzo dużą motywację, by przycupnąć i w końcu coś uszyć, ale jak to zawsze bywa - czas pokaże co z tej chęci będzie :) Póki co kończę herbaciarki i tak wyglądają podczas schnięcia:


A na swoją sesję muszę jeszcze poczekać :) 

  Od rana ciągle pada deszcz. Tak spokojnie, powoli, bez pośpiechu zrasza ziemię. Spodobało mi się to bardzo, bo deszcze lubię, ale z deszczem przyszło również ochłodzenie, a to już niekoniecznie jest fajne. Miałam zamiar, by jutro wyjść na spacer z aparatem i obfotografować wiosnę... wszystkie kwiatki i  zielone pączki na krzewach i drzewach. Jeżeli aura się nie zmieni to nici ze spaceru i zdjęć. A jakie figle u Was pogoda płata? :)

Dziś po głowie chodzą mi dwie deszczowe piosenki:


Lizar "Ciągle pada"James Morrison "Please don't stop the rain"Miłego piątkowego wieczoru! :)

9 komentarzy:

 1. Piątek trzynastego, czyli dzień jak co dzień. Słońce u nas świeciło pięknie przez cały dzień, oby jutro też tak było i do końca świata i jeden dzień dłużej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie 13 szczęśliwa:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie jestem przesądna, a wręcz zawsze mówię, że jest szczęśliwy :)
  Oj widze u Ciebie praca wre, u mnie tak samo i tylko patrzę czy zdąże do świąt z tym wszystkim tyle mam rzeczy do zrobienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na szczęście nie jestem zbyt przesądna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie jestem przesądna Nawet nie wiedziałam ze w piątek jest 13 myślałam ze 12 dopiero w radiu usłyszałam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie jestem przesądna, bo i po co... A u Ciebie widać, że praca wre :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja nawet nie pamietam mojego piatku, poza tym ze padalo i w pracy bylam na noc.
  Teraz jeszcze jestem u rodzicow, ale za chwile trza sie zbierac do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kartka z sowka sliczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja w piątek trzynastego idąc do pracy przed samym urzędem centralnie wywinąłem orła zahaczając o łańcuch od barierki na oczach niektórych koleżanek oczywiście na oczach koleżanek od razu przypomniałem sobie jaki był wtedy dzień, na szczęście reszta dnia była już ok , piosenkę Ciągle pada zespołu \lizar uwielbiam, nie dawno odkryłem ją na nowo

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do dyskusji :)