czwartek, 3 września 2015

Bajkowa wymianka kartkowa - Pszczółka Maja

Dziś sierpniowe karteczki! :)


Zapraszam! :)


  Dziś pokażę Wam karteczki z sierpnia z kartkowej wymianki bajkowej organizowanej przez Czarną Damę. Wszystkie możecie oglądnąć tu: klik klik klik :) Myślałam, że mimo wszystko w sierpniu będę mieć więcej czasu, by zrobić jakąś wymyślną karteczkę, bo pomysł miałam, ale niestety całe zamieszanie przed- i poślubne pochłonęło cały mój wolny czas. Karteczkę zrobiłam taką prostą, ale chyba swój urok też ma ;) Oceńcie sami :) A karteczka poleciała do Ke$hy razem z imieninowymi przydasiami :) 


  Dla mnie kartkę przygotowywała Marta Myszkusia i.. zdjęcie ukradłam z bloga Czarnej Damy, bo niestety podałam adres do Rodziców, a nie wrocławski i się po prostu z karteczką minęłyśmy. Ale jak tylko kartka dotrze do mnie to wymienię tu zdjęcie :) 


  Kolejnym tematem wymianki jest Pan Gąbka, czyli Spongebob Kanciastoporty i póki co, jako jedyny nie jest z tych naszych starych disnejowskich bajek czy z naszego dzieciństwa, ale już mam pomysł na karteczkę i tym razem się przyłożę :) Wszystkie informacje znajdziecie tu: klik klik klik.Miłego dnia! :)

6 komentarzy:

 1. Pana Gąbkę to tylko z naszej klasy kojarzę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A był, był! I można było coś kupować chyba... czy jakoś tak ;)

   Usuń
 2. Oczywiście, że Twoja pszczółkowa kartka ma swój urok, a Sponge Bob to ulubiona bajka dzieci mojej siostry.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do dyskusji :)