sobota, 8 sierpnia 2015

A jak to się zaczęło?

Dawno, dawno temu...  No dobra, może nie tak dawno temu ;) Był rok 2001 kiedy się poznali. Ona - młody podlotek z długimi brązowymi włosami i niebieskimi jak niebo oczami. On - starszy, szczupły, wysoki, z kruczoczarnymi włosami, już prawie dorosły... 

Źródło zdjęcia: klik

  Nastoletnia miłość wybuchła, ale po sześciu miesiącach trochę niechętnie się... skończyła. On - poszedł w swoją stronę, Ona też, ale z przeczuciem, że to nie był koniec. Po różnych przelotnych zauroczeniach i paru latach znów się zeszli. Nie było kolorowo tak, jak sobie wyobrażali, więc przyszła pora na kolejne rozstanie. Ale nie na długo. Po ciągłym mijaniu się na każdym kroku, po długich rozmowach, smacznych herbatkach bez specjalnej okazji i ulotnych spojrzeniach stwierdzili, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ale trzy? To już co innego! ;)

Źródło zdjęcia: klik.

  Spróbowali. I teraz, po ponad 9 latach ciągłego próbowania stwierdzili, że to był czas stracony, bo od początku byli siebie pewni i już mogli obchodzić przynajmniej "drewnianą" rocznicę ślubu. Czasu się nie cofnie, więc właśnie dziś stanęli na ślubnym kobiercu.... 

Źródło zdjęcia: klik.

  W pięknej Bazylice przed obliczem Boga ślubują sobie to, co Ich serca czują... miłość, wierność, uczciwość... I marzą tylko o tym, by po latach można było o nich powiedzieć "I żyli długo i szczęśliwie..." :)

Źródło zdjęcia: klik.


PS1: Jeżeli post się ukazał to znaczy, że nikt sprzed ołtarza nie uciekł i właśnie tańczymy nasz pierwszy małżeński taniec :)

PS2: Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to... gorąco zachęcam, byście byli częścią pięknej pamiątki, którą będziemy mieć ze sobą przez całe życie. Kliknijcie klik klik klik i się zapiszcie :)0 dni! :)

9 komentarzy:

 1. No to gratulacje :) densuj na parkiecie densuj :D

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i bądźcie całe życie tacy szczęśliwi jak dziś

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, kiedy pisze ten komentarz, Ty już jesteś szczęśliwą mężatką i w najlepsze się bawisz :)
  Dużo miłości Wam życzę, by Wasze wspólne życie było tak piękne jak dzisiejszy dzień, byście zawsze patrzyli sobie głęboko w oczy i wspólnie trzymali się za ręce, by za kolejne 9, 18, 27 itd lat, nadal być pewnym, że byliście sobie pisani i dobrze zrobiliście przysięgając sobie. Buziaki gorące przesyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kochana po raz setny życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Wszystkiego Dobrego na Nowej Drodze Życia;) Buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. a potem żyli długo i szczęśliwie i było im...zielono ;-D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do dyskusji :)