piątek, 8 stycznia 2016

Wygrana w rozdaniu

Ja to chyba mam szczęście do zabaw u miśka77 :)
Zobaczcie, o co tym razem chodzi :)


  Końcem listopada Kornelia z bloga Miśkowe prace ogłosiła zabawę z okazji opublikowania setnego postu klik. Zgłosiłam się, bo chętnie w takich zabawach uczestniczę (inna spawa, że nie wygrywam, ale cieszę się wraz ze zwycięzcami:)). Tym razem się udało i na parę dni przed świętami dostałam od miśka77 mail z informacją o wygranej. Ucieszyłam się jak dziecko, bo znów udało mi się wygrać! :) Wcześniej napisałam tysięczny komentarz na blogu Kornelii, a teraz w setnym poście wygrałam! Taki prezent pod choinkę, a co! :) Paczuszka przyszła do moich Rodziców i czekała na mój przyjazd. Zaglądnęłam już do niej czekając na pasterkę hehe zobaczcie, co w sobie kryła:


  Kartka z życzeniami świątecznymi skradła moje serce! :) Papiery wizytówkowe wykorzystam do przygotowywania wielkanocnych kartek, bo mają śliczne pastelowe kolory, które kojarzą mi się z wiosną i radością :) A gwiazdeczki? Są cudne! Nie mam pojęcia jak są przymocowane do wstążki, ale mimo swojej wagi (są z masy solnej) świetnie się trzymają i już zdobią moje okno :)

Miśku kochany, dziękuję Ci jeszcze raz za piękne upominki! 

8 komentarzy:

 1. Gratulacje!!!:) Super prezenty wygrałaś:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Oby szczęście dalej Cię nie opuszczało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna wygrana - gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja się cieszę, że Ci się podoba. A gwiazdki są klejone klejem magic

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję świetnego prezentu. Gwiazdeczki od razu rzuciły mi się w oczy, ale do głowy by mi nie przyszło, że to masa solna.

  OdpowiedzUsuń
 6. To fakt. Gwiazdeczki na wstążce są cudne!!!

  Gratuluję wygranej!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do dyskusji :)